آیا شما نیز در یک کشور غیر انگلیسی زبان به دنیا آمده اید؟

اگر بله، احتمالا میدانید که یادگیری یک زبان خارجی چه قدر سخت و در بعضی مواقع خسته کننده خواهد بود
ما در ورنو با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی (virtual reality) ، محیط های تماما انگلیسی زبان را شبیه سازی میکنیم تا زبان آموزان با قرار گرفتن در آن محیط مجازی شروع به ارتباط برقرار کردن با کاراکتر های شبیه سازی کنند. با استفاده از این تکنولوژی دانش آموزان قادر خواهند بود تا با قرار گرفتن در یک سیر داستانی و به صورت بازی محور شروع به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی بکنند.

ما با استفاده از هوش مصنوعی و واقعیت مجازی سعی در به وجود آوردن راهی بهینه تر برای آموزش زبان هستیم تا
مشکلاتی از قبیل کمبود دقت، کمبود جذابیت و عدم دسترسی یه محیط های تماما انگلیسی زبان و … را کاهش داده یا حذف کنیم .

ما ورنو (VARknow) هستیم.

Virtual and Augmented Reality in knowledge

با کمک واقعیت مجازی و واقعیت افزوده محیط کاملا انگلیسی زبون میسازیم و زبان‌آموز با قرارگیری در محیط کاملا انگلیسی زبان به صورت situational انگلیسی یاد میگیره.مثلا وارد یه فرودگاه میشه و برای گذشتن از گیت و برای برطرف کردن نیازهای اساسیش باید به زبون انگلیسی صحبت کنه.در مرحله‌ی اول مخاطب ما موسسات آموزش زبان هستند و روی تکنولوژی واقعیت مجازی (VR) کار میکنیم و بعد تر مخاطبمون عموم مردم میشن و با تکنولوژی واقعیت افزوده (AR) محصولمون رو ارائه میدیم.

آموزش زبان انگلیسی در واقع استراتژی ورود ما به بازاره و بعدتر میتونیم با استفاده از این دو تا تکنولوژی هر ایده‌ای رو در هر زمینه‌ای (آموزش، سلامت، سرگرمی، رسانه، گردشگری و...) توسعه بدیم.

استارتاپ ما با استفاده از VR به هر کسی با هر سنی زبان آموزش میده!به این صورت که شما عینک واقعیت مجازی رو میذارید روی صورتتون و به کل وارد یک دنیای دیگه میشید که در اون همه به زبان مورد نظر (فعلا انگلیسی) صحبت میکنن و شما با تعامل با اونها، زبانشونو یاد می‌گیرید. به همین سادگی...

در حال حاضر ما تو مجتمع خدمات فناوری دانشگاه شریف مستقر هستیم و تحت حمایت شتاب دهنده شریف کار میکنیم.

استارتاپ ما یه چوب جادو در اختیار داره! ما با این چوب توی هر حوزه‌ای می‌تونیم یه تحول بزرگ ایجاد کنیم. اون چوب جادو چیزی نیست جز: تکنولوژی واقعیت مجازی! ما تو ورنو از شبیه‌سازی‌هایی که با VR انجام می‌دیم می‌تونیم برای آموزش، درمان، سرگرمی، گردشگری و... استفاده کنیم.

از اونجایی که ما هنوز تو قدمای اول کارمون هستیم، سعی کردیم متمرکز کار کنیم و در حال حاضر تمرکزمون روی آموزش زبان از طریق این چوب جادوییه. به این صورت که زبان‌آموز با استفاده از هدست VR ، وارد یه محیط کاملا انگلیسی زبان میشه و از اونا زبان یاد می‌گیره...

اطلاعات تماس

به ورنو خوش آمدید.برای برقراری ارتباط می توانید از راه های زیر استفاده کنید.

آدرس

خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع خدمات فناوری شریف، واحد 402

فرستادن پیام

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار ضروری است.

آدرس ما روی نقشه

برای دسترسی به راه ها روی نقشه کلیک کنید.

map